Rocket Chat – Komunikator

Komunikuj się i współpracuj ze swoim zespołem, udostępniaj pliki, czatuj w czasie rzeczywistym lub przełącz się na wideokonferencje. Rocket.Chat stanowi idealną platformę dla potrzeb zespołu a także firmy.

Komunikator RC to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie dla biznesu, który stawia przede wszystkim na dobrą komunikację w firmie. Narzędzie pozwala zatem na wdrożenie spójnego kanału wymiany informacji, przy użyciu trzech różnych rodzajów kanałów: publicznego, prywatnego oraz rozmowy 1:1, a nawet przesłania dowolnego typu pliku. W rezultacie użytkownik dostaje efektywne zarządzanie gronem odbiorców.

Ponadto Rocket Chat jest projektem chatu grupowego opartym na licencji open-source. Napisany został w języku Java Script, a celem twórców było stworzenie darmowej i otwartej wersji popularnego dotychczas Slacka. Dziś to rozbudowane narzędzie do stworzenia własnego serwera chatu, co więcej z dużymi możliwościami konfiguracyjnymi, dostępnymi po zalogowaniu do administratora.

Dostępny jest w wersji mobilnej, internetowej oraz deskopowej. Poza tym, umożliwia wdrożenie LiveChatu osiągalnego dla odwiedzających daną stronę internetową. Dzięki temu możesz uzyskać więcej korzyści z czatu zespołu i zapewnić wysoką jakość obsługi
klienta.

Co właściwie oferuje komunikator Rocket Chat?

Ponadto w celu poprawy jakości a także komfortu pracy Rocket Chat umożliwia integrację z usługami zewnętrznymi. Na przykład z:

Zajmiemy się wdrożeniem, administrowaniem i integracją Rocket Chatu dla Twojej firmy tak, abyś nie musiał o nic się martwić. Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu.